Podłogi drewniane Śląsk

Podłogi drewniane to klasyczne i niezwykle stylowe rozwiązanie, które doskonale sprawdza się już od wieków. Poza pięknym wyglądem, ich zaletą jest na pewno subtelne wyciszanie kroków. Idąc w butach po drewnie, narobimy mniej hałasu niż stąpając np. po płytkach. Co więcej, efektywniej zatrzymuje ono ciepło, dzięki czemu swobodnie można po niej chodzić nawet boso. Dla rodziców małych dzieci ważne również będzie to, że upadki na podłogę drewnianą są mniej inwazyjne i bolesne niż na innego rodzaju powierzchnię.

Podłogi drewniane – inwestycja na lata

Jest to inwestycja na lata, jako że materiał jest bardzo trwały, a nawet jeśli po dłuższym czasie się nieco zniszczy, zawsze można wykonać cyklinowanie parkietu i przywrócić mu dawny wygląd. Na Państwa prośbę, deski pokryjemy olejem lub lakierem. Doradzimy również w wyborze najodpowiedniejszego w danym przypadku materiału

Podłogi drewniane wykonywane przez naszą śląską firmę gwarantują wieloletnią satysfakcję z ich użytkowania. Materiały, które wykorzystujemy pozwalają na stworzenie powierzchni, które wzbudzą zachwyt zarówno domowników, jak i gości. Umożliwią one stworzenie wnętrz, które są tak niepowtarzalne jak słoje prawdziwego drewna używane do stworzenia wyjątkowej podłogi. Drewniane parkiety znane są z tego, iż służą właścicielom długo i należycie. Charakterystyczną cechą wykorzystania tego rozwiązania jest ocieplenie pomieszczeń, w których się znajdą i wprowadzenie w nie domowej atmosfery. Nasza firma produkuje podłogi drewniane w naszej siedzibie na Śląsku, ale nasze szerokie usługi z zakresu ich transportu, montażu oraz odświeżenia oferujemy wszystkim. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy wstępne obliczenia i poinformujemy Cię o planowanych kosztach.